Bilety na Galę Finałową 2016 wyprzedane!

Oczekiwanie zakończone. Znamy już wszystkie szczegóły programu tegorocznego Grechuta Festival w Krakowie. Wydarzenie odbędzie się w dziesiątą rocznicę śmierci Marka Grechuty.

Inaczej niż do tej pory Grechuta Festival odbędzie się nie na początku lecz w ostatnim tygodniu października. Na uczestników festiwalu czeka między innymi wyjątkowy spektakl teatralny – pierwsza w historii polskiego teatru klaunada oraz interesujący odczyt historyczno-multimedialny Andrzeja Boguni-Paczyńskiego. Nie zabraknie także koncertu piosenek Marka Grechuty w wykonaniu znanego i lubianego duetu Leszko & Piątek. Krakowski Rynek Główny po raz kolejny będzie świadkiem niezwykłego, barwnego Korowodu artystów różnych sztuk! Festiwal tradycyjnie zamknie uroczysta Gala Finałowa w ICE Kraków. O szczegółach możecie przeczytać tutaj albo obejrzeć niemal godzinny wywiad z Danutą Grechutą tutaj.

Wszyscy zainteresowani mogą już kupować bilety oraz rezerwować miejsca podczas poszczególnych wydarzeń Grechuta Festival 2016. Szczegóły oraz informacje o tym gdzie można kupić bilety znajdziecie tutaj.

Pełny program festiwalu dostępny jest w zakładce Program. Spotkajmy się w Krakowie od 26 do 30 października!

Post Author: admin